wymiana / zwrot / reklamacja


WYMIANA ✧

W celu wymiany towaru najpierw zwróć zakupy, a następnie złóż nowe zamówienie. Więcej informacji na temat zwrotu znajdziesz w następnym akapicie.ZWROT ✧

Bardzo nam przykro, że nasze produkty nie spełniły Twoich oczekiwań. Będzie nam miło, jeżeli dasz nam znać co było nie tak, abyśmy mogli ulepszać naszą kolekcję. 

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru. Jeśli 14 dni minęło, niestety nie możemy zaoferować wymiany ani zwrotu towaru.

W celu zgłoszenia zwrotu prosimy o wiadomość mailową na adres hello@bonjourmommy.com z informacją o planowanym zwrocie. Prosimy także o wypełnienie formularza i dołączenie go do przesyłki. Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza, prosimy o odręczne wypisanie danych zgodnych z formularzem.

Aby dokonać zwrotu, towar nie może nosić znamion użytkowania. Musi być w takim stanie, w jakim go otrzymałaś oraz musi być odesłany wraz z kompletem metek oraz dowodem zakupu (np. paragon lub wydrukowane potwierdzenie płatności) na adres podany w formularzu

Koszty zwrotu towarów ponosi osoba wysyłająca paczkę.

By proces zwrotu był jak najsprawniejszy rekomendujemy wysyłanie paczek za pośrednictwem firm kurierskich (DPD, DHL, UPS, GLS - z pomocą mogą przyjść portale pośredniczące, np. Furgonetka.pl). Paczki wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej (w tym Pocztex) często są bezpodstawnie awizowane czy też przetrzymywane w urzędach pocztowych, co znacznie wydłuża oraz utrudnia proces zwrotu towaru.

Zwroty rozpatrujemy w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania paczki, aczkolwiek staramy się robić to szybciej. Po pozytywnym zatwierdzeniu zwrotu środki pieniężne zostaną przesłane na ten sam numer konta, z którego została dokonana transakcja.

W przypadku zwrotu produktów, których cena została naliczona w wyniku promocji, zwrot zostanie pomniejszony o rabat naliczony przy sprzedaży. 

 

 

REKLAMACJA ✧

Wszystkie zakupione towary podlegają przepisowi o 24 miesięcznej odpowiedzialności sprzedawcy. Reklamacja zostaje rozpatrzona w ciągu 14 dni kalendarzowych od chwili otrzymania przesyłki zwrotnej.

Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi konserwacji oraz usterki powstałe na skutek złego przechowywania, użytkowania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem, uszkodzeń mechanicznych (np. dziurki na tkaninie powstałe w pralce) lub zdarzeń losowych. Reklamacji nie podlegają także modele oznaczone jako „outlet”.

W celu złożenia reklamacji odezwij się do nas mailowo na hello@bonjourmommy.com 

Jeśli reklamacja zostanie uznana, koszt przesyłki (do kwoty 16 zł) zostanie Ci zwrócony a uszkodzony towar zostanie naprawiony w ciągu 20 dni roboczych. Jeśli naprawa nie będzie możliwa, zaproponujemy wymianę na nowy towar lub w przypadku braku towaru, zwrócimy równowartość ceny na ten sam numer konta, z którego dokonana została transakcja, w ciągu 5 dni roboczych.  

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl