Ivy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni
Cena: 339,00 zł 339.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Sukienka Ivy z najnowszej kolekcji Boho Bliss to idealny, letni wybór na okres ciąży, karmienia ... i nie tylko! 

Ta lekka, zwiewna sukienka, wykonana z cudownie miękkiego i świetnie oddychającego duetu len & wiskoza spodoba się wszystkim fankom delikatnych kolorów, naturalnych tkanin i stylu boho. 

Myśląc o Ivy, miałyśmy na celu stworzenie uniwersalnej, letniej boho - sukienki, która będzie delikatnie podkreślała ciążowy brzuszek, ale po ciąży nie wyląduje na dnie szafy. Stąd pomysł na dekolt w literę "V", który umożliwia swobodne karmienie oraz krój, który kompletnie nie zdradza  przeznaczenia sukienki i może być bez problemu noszony także przez dziewczyny, które ani nie są w ciąży ani nie karmią. 

Good news: po okresie ciąży i karmienia wcale nie musisz odkładać jej na dno szafy - Ivy będzie wciąż prezentować się świetnie! 

Ivy będzie dobrze wyglądała zarówno w parze z letnimi sandałkami jak i w bardziej jesiennym wydaniu, zestawiona z zamszowymi botkami i kurtką jeansową. Jest też idealną propozycją na wszystkie letnie, wyjątkowe okazje: urodziny, baby shower chrzciny, wesele w stylu boho czy garden party. 

Zobacz też inne nasze sukienki, klikając TUTAJ

Więcej modeli z letniej kolekcji Boho Bliss: TUTAJ


SZCZEGÓŁY:

- Cudownie miękka sukienka ciążowa, do karmienia ... i nie tylko! 

- Stworzona przez Mamy, dla Mam

- Dekolt w literę V

- Karmienie: tak

- Kimonowe rękawki

- Materiał: 75% wiskoza, 25% len 

- Kolor: jasny beż 

- Idealna na specjalne okazje

 

- 100% made in Poland, uszyta w Gorzowie Wielkopolskim

- dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX w klasie 1, co oznacza że nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i jest bezpieczna nawet dla noworodków

 

 


ROZMIARY

Modelki mają 175 cm wzrostu, noszą model S. Mariana (blondynka) jest w 6 miesiącu ciąży. 

Jeżeli wahasz się między rozmiarami, dla komfortu karmienia sugerujemy wybór większego.

Wymiary mieszone na płasko:

S /M /L
Szerokość w ramionach 40/44/48 cm
Szerokość pod pachami 48/52/56 cm
Szerokość pod biustem (marszczenie z gumką) 34/38/42 cm
Długość całkowita 95/96/97 cm


JAK O NIĄ DBAĆ?

  • Pierz w 30 C 
  • Prasuj ciepłym żelazkiem
  • Nie susz w suszarce bębnowej
  • Nie wybielaj 
  • Uwaga: naturalne tkaniny mają tendencję do kurczenia się o około 5%, jest to normalne zjawisko

Opinie o produkcie (1)

Opinie pochodzą wyłącznie od klientów, którzy rzeczywiście kupili dany produkt w naszym sklepie.

27 lipca 2020

Idealna sukienka na końcówkę ciąży przypadającą latem. Czuję się w niej naturalnie i kobieco, a wspaniałej jakości materiał z domieszką lnu pomaga przetrwać upały.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl